Zespół muzyczny "KRYTERS"

Jesteśmy grupą istniejącą od wielu lat. Od zawsze kierownikiem zespołu jestem ja czyli: Grzegorz Rostkowski (Tel. 604790128)

- Wszystkie sprawy załatwiasz z jedną osobą która odpowiada "głową" za występ na twojej imprezie. Ja prowadzę całe wesele imprezę zabawy i odpowiadam na wasze zachcianki.

- Nie jesteśmy zespołem "LUDOWYM" ale mamy opracowane kilka kawałków i gdy mamy je zagrać na imprezie, przebieramy się w zależności od tego czy chcecie czy nie.

- Szanowny kliencie graliśmy już na tylu imprezach, że łatwo jest nas sprawdzić pytając znajomych właśnie o nasz zespół czyli KRYTERS. Proszę tylko nie pytać konkurencji!! :) Możesz też poczytać co napisali o nas inni w zakładce Opinie o nas na naszej stronie internetowej.

- Posiadam wiele kontaktów do kolegów z innych zespołów i mogę ich użyczyć bo my wszystkich imprez przecież nie zagramy. Niestety :(

- A na jakich instrumentach gramy? Oczywiście, że na najdroższych!
A na poważnie to łatwiej zapytać na czym nie gramy, ponieważ gramy prawie na każdym instrumencie. Potrzeba nam tylko kilka godzin prób i gramy co zechcesz i na czym zechcesz!

- Występujemy w składzie czteroosobowym z wokalistką.

Kliknij tutaj aby przejść na stronę internetową zespołu "KRYTERS".

Art  Photography

Maciej i Bartosz Mazurek

© 2017 Maciej i Bartosz Wedding Photography. All rights reserved

Tel: 793 322 433   |  Mail: fotomazurek@o2.pl

  • s-facebook
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now